סודות שבטה: סיור שקיעה עששיות ותצפית כוכבים

סיור עששיות בדרום בגן לאומי שיבטה עם איריס ברזאניטיול עששיות פעילות לשנת מצוות גן לאומי שבטהסודות שבטה נחשפים ביום, בשקיעה ובחשיכה עם עששיות ותצפית כוכבים

ברוכים הבאים אל הנגב המופלא. מחפשים אטרקציה בדרום המשלבת טיול עששיות ותצפית כוכבים?

אני שמחה להזמין לסיור עששיות בגן לאומי שבטה, לעיירה מפוארת ונטושה בלב מדבר על מנת לחשוף את סודות החיים שלהם ושלנו.

ב'סודות שבטה' אתם הופכים להיות חלק בלתי נפרד מחוויה המטשטשת גבולות בין עבר-הווה. אטרקציה איכותית של סיור עששיות בדרום המאפשרת לכם לקבל פרספקטיבה לחיים שלנו היום בעזרת העבר.

זה לא סיור 'רגיל', אלא חוויה של ממש המוגשת לכם עם נגיעות תיאטרליות, שפע של הומור, הדרכה מרתקת וידע מחקרי המוגש באופן שמצליח לרתק מבוגרים, בני נוער וילדים.

יחד נכנס לבתים, נציץ לבורות מים, נזהה ציורי קיר בכנסיות נטושות ולא נאמין כמה עושר יש בנגב.

את סודות שבטה מומלץ לחוות בשעת שקיעה קסומה וחשיכה כאשר הגן הלאומי ייפתח במיוחד עבורנו. בחשיכה יקבל כל משתתף עששיות איכותית שתאיר את דרכו.

תצפית כוכבים:

אטרקציית 'סודות שבטה' משלבת גם תצפית כוכבים מודרכת. בעזרת סמן לייזר נביט אל שמי הלילה ונזהה גרמי שמיים, נדבר על הקשר בין האדם למאורות השמיים ונקבל פרספקטיבה על חיינו בעזרת היקום הנפלא בו אנו חיים.

משך החוויה: באור יום/שקיעה: כשעתיים. עם עששיות ותצפית כוכבים: כשעתיים וחצי (הזמן עובר ביעף).

לילות קיץ קרירים – חודש אוגוסט – נפתחה הרשמה לטיולי לילה!

כולנו יודעים שאוגוסט הוא חודש הכוכבים במדבר. השקיעות קסומות והחום נשבר ובלילה מומלץ להביא גם בגד חמים. נפתחה ההרשמה לטיולי לילה עם עששיות ותצפיות כוכבים.

טופס רישום "סודות שבטה" בגן לאומי שבטה

  • ₪ 0.00
    נא להעביר תשלום בפייבוקס
  • הנחיות תשלום יש לשלם בפייבוקס או ביט לטלפון מספר 050-3016969 ולהוסיף הערה עם שמכם המלא, תאריך הסיור, כפי שנרשמתם בטופס. להשלמת ההרשמה יש ללחוץ על כפתור "הזמינו עכשיו".

לא מצאתם מה שחיפשתם?

סודות שבטה בהזמנה פרטית

לאורך השנה ניתן להזמין את 'סודות שבטה' – סיור עששיות בדרום – באופן פרטי עבור: פעילות יום גיבוש צוות בדרום, פעילות שנת מצוות, חגיגת בר מצווה / בת מצווה משפחתית, טיולי משפחות בדרום, רעיון מקורי לחגיגת יום הולדת בשטח, טיולי גיל השלישי ועוד. סודות שבטה נכנסו ל- מאגר גפ"ן תכניות ומענים מטעם משרד החינוך (34134) כפעילות גיבוש ולמידה חווייתית עבור צוותי מורים ותלמידים.

נהדר!

מלאו את הטופס הבא:

הזמינו עכשיו

לא מצאתם? בואו נדבר

לא מצאתם? מחפשים פעילות מותאמת אישית? בואו נדבר...