על איריס

איריס ברזאני מורת דרך

איזה כיף שהגעתם אלי. נעים מאוד שמי איריס ברזאני, אמא לעדו וגאיה, בת זוג לשבתאי. יחד אנו חיים על גבול ישראל-מצרים במושב שנקרא קדש ברנע (ניצני סיני).

אני אשת חינוך, מורת דרך וחוקרת את הקשר בין אדם ומדבר בתקופות קדומות והיום. בשנים האחרונות אני מציעה אטרקציות בנגב, סיורים ייחודיים עשירים בתוכן, משמעות והנאה, ומזמינה אתכם להצטרף ולחוות. יחד נטשטש את הגבולות הדמיוניים בין העבר-להווה, בין ארץ-ושמיים על מנת שנלמד שיעור או שניים על החיים, החיים שלנו, כפי שהמדבר מעוניין ללמד את מי שרוצה לגלות.

אם כך, תפקידי להוות צינור לחוויה שאסור לפספס בנגב. לאפשר לכם להתרגש מטיולי לילה במדבר, סיורי שקיעות, טיולי עששיות ותצפית כוכבים ומסלולי טיול בדרום בחבלי ארץ פחות מוכרים ועוד.

החוויות שאני מציעה יכולות להתאים למגוון של קבוצות ובודדים, החל מאטרקציות לימי גיבוש לעובדים, טיולי משפחות בדרום, טיולי נשים בנגב, טיולי פנסיונרים שחיים את החיים, אטרקציה לבני ובנות מצווה, משפחה מורחבת שחוגגת יומולדת ומחפשת טיול לסבא סבתא ונכדים, וסיורים בהרשמה לנוער ומבוגרים המחפשים אטרקציה בסופי שבוע.

בין היתר, אני מדריכה קורסי מורי דרך, עסקתי בריכוז התיירות בפתחת ניצנה, ליוויתי פדגוגית מנהלים וחדרי מורים בבתי ספר בדואים, העברתי השתלמויות מורים מטעם המכון הדמוקרטי ויש לי ותק של 12 שנות הוראה בחט"ב ותיכונים.
בימים אלה אני לומדת שיטת טיפול בשם אקותרפיה הנוגעת בטבע כאמצעי ודרך טיפולית עוצמתית לבודדים ולקבוצות.